אודות אלה מור

 

 

 

 

ella3אלה מור RCHom
הומאופתית

 

050-4328202   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אני בוגרת לימודי הומיאופתיה קלאסית במסלול בן 4 שנות לימוד במסגרת משותפת של המכללה למינהל ובי"ח אסף הרופא,עברתי את ההתמחות בבי"ח וקיבלתי הסמכה לעסוק בתחום. אני חברת האגודה הישראלית להומיאופתיה קלאסית ועומדת בכל הדרישות והתקנים. כיום, אני מטפלת בקלינקה הפרטית  שלי ביפו  בכל מגוון הגילאים, החל מתינוקות בני יומם ועד גיל הזהב במגוון הבעיות הפיזיות והרגשיות (החל ממחלות ילדות ותינוקות ועד מחלות כרוניות).אני מלווה נשים הרות בטיפול הומאופתי ונותנת מענה בזמן ולאחר הלידה. וקצת אישי עלי,אני נשואה , אימא לשני בנים מקסימים, חיה בחווה חקלאית במרכז הארץ ונהנית מהטבע וגם מהקרבה לתל אביב ויפו.

כיצד מתנהל הטיפול בפועל 

הפגישה הראשונה היא פגישת אבחון. אורכה בין שעה וחצי-לשעתיים. לאחר הפגישה אני מבקשת זמן לחשוב ולערוך את הניתוח מקרה שלי. ההומיאופתיה היא  רפואה הוליסטית ומתייחסת לגוף ולנפש כיחידה אחת. לפי המידע שקיבלתי באבחון אחפש את המקור לבעיה.את השורש שהוא לב העניין.כאשר מבינים את השורש ומטפלים בו נכון כל העץ על עליו וענפיו בריאים .כאשר אני מנתחת את המקרה אני בונה מעין מעגל חיים של אותו אדם שהגיע לטיפול ומחפשת מה מוביל למה, מה גרם למה, מהי הסיבה  לתחושות ולמכאובים של הגוף והנפש ומתאימה את הטיפול-דהיינו הרמדי לשם.

את הרמדי (ההכנה ההומיאופתית) אני מזמינה בבית מרקחת מוסמך ומורשה,ונותנת הוראות לקיחה.

לאחר לקיחת הרמדי אני בקשר טלפוני צמוד עם המטופל  (זה חלק מהטיפול) ומלווה אותה בתהליך. אני זמינה גם בערבים וגם בסופי שבוע( אם זה דחוף כמובן) זאת חלק מהמסירות שלי למטופל ולמקצוע ואני רואה בכך חלק בלתי נפרד.

לאחר חודש וחצי-חודשיים ניפגש לפגישת מעקב קצרה יותר. אורכה עד שעה ושם נבדוק את קצב ההחלמה והתחושה הטובה. ולאחר מכן ניפגש לפי הצורך.


אלה מור RCHom - הומאופתית | 050-4328202 |   | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.Website by OCHO-STUDIO